slide-1
slide-2
slide-3

Toplu İyilik Sofrası Çoşkusu

      Datça İlçe Müftülüğü tarafından Ramazan ayı münasebetiyle, bin aydan daha değerli olan Mübarek Kadir Gecesinde "İyilik Sofrası İftarı" düzenlendi.

      Cumhuriyet Meydanı'nda ilk defa gerçekleştirilen açık  toplu iftar programına binin üzerinde vatandaşla beraber İlçe Kaymakamı Sayın Hamdi Üncü, Garnizon Komutan Vekili Yarbay Hakan Uçar, Belediye Başkanı A. Gürsel Uçar, Kıdemli Cumhuriyet Savcısı Volkan Çetinkaya, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Yaşar Ayrancı, Siyasi Parti temsilcileri, daire amirleri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

       İlçe Müftüsü İbrahim Yavuz ; ??Ramazan ayı içerisinde birlik ve beraberliğiliği güçlendirmek, milletçe dayanışmayı teşvik etmek ve Ramazan ayının daha etkin bir biçimde yaşandığının hissedilmesi adına İlçe Müftülüğünün düzenlemiş olduğu iftar yemeğine Datçalılar adeta akın etti etti??  dedi.

        Kur?an-ı Kerim okunmasıyla başlayan iftar programı, ezanın okunması ile birlikte oruçların açılmasıyla devam etti. Yemek sonrasında İlçe Müftüsü İbrahim YAVUZ tarafından iftar duası yapılarak program sona erdi.

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt